Liga 2 – pregled 36. kola

Snežna oluja je dozvolila samo dvema utakmicama da budu odigrane. U Kembridžu pred 6,722 navijača (2,405 gostujućih), domaćini su uzeli bod Lutonu. Luton je poveo golom Kolinsa, koji je u drugom poluvremenu dobio dva žuta kartona za samo jedan minut. Prvi zbog igranja rukom, drugi zbog prigovora i brojčano nadmoćni domaćini golom Ibehrea dolaze do remija i do sedme utakmice bez poraza na svom terenu.

U drugom meču u Karlajlu, Kit Karl je pre meča pozvao igrače da se pobedom oduže radnicima koji su se maksimalno potrudili da očiste sneg. Oni to i jesu uradili i pobedili Grimzbi sa 2:0, prednost je mogla da bude i veća da domaćini nisu promašili penal pred kraj meča. Utakmici je prisustvovao 4,151 navijač (143 gostujućih), među kojima je bio i novi menadžer Grimzbija Majkl Džoli. Karlajl je vezao četvrtu pobedu i prišao plej-of zoni na samo tri poena dok je Grimzbi sada 15 utakmica bez pobede.

Kembridž Junajted – Luton Taun 1:1 (Ibehre 83′ – Kolins 33′)

Karlajl Junajted – Grimzbi Taun 2:0 (Houp 4′, Elis 72′)