Liga 2 – pregled 15.kola

Nema mesta za odmor fudbalera u Ligi 2, odigrano je novo, 15. kolo! Odigrano je 12 utakmica na kojima smo videli 28 golova, što je 2,33 po utakmici.

Beri i šestu utakmicu ostaje neporažen, problem je u tom da su čak 4. puta podelili bodove sa svojim protivnicima kao i ovaj put s Njuportom koji, čini mi se, polako već gubi korak za vodećim.

Eksiter nastavlja dobre partije, iako nisu uspeli da pobede na neugodnom gostovanju kod Kroulija. Ovo im je deveta utakmica u nizu kako ne znaju za poraz.

Forest Grin se vratio na pobednički kolosek nakon 3 utakmice bez pobede, slavili su lakše nego što se očekivalo protiv Tranmerea.

Nakon očajnog početka Grimzbi je napokon uhvatio prošlosezonsku formu te su nakratko bar pobegli iz zone ispadanja. Pobedili su na domaćem terenu minimalnim rezultatom Kolčester.

Linkoln i drugo kolo zaredom remizira na domaćem terenu i to protiv ekipa koje su u očajnim formama. Strelac oba gola za Karlajl bio je Nadesan koji je pogodio i u prošlom kolu.

Ono što je Kecko i prognozirao u KK to se i ostvarilo i više nego uverljiva i lagana pobeda Nortemptona gde je sve rešeno bilo do kraja poluvremena. Sjajni veznjak Kruks postigao je het trik do poluvremena, a zasad je na učinku od 5 golova i isto toliko asistencija.

kit-karl

Donsi nastavljaju s dobrom igrom i rezultatima, ovaj put preokrenuli su Nots Kaunti. Zahvaljujući dobrim igrama skočili su na drugo mesto i približili se Linkolnu na samo 3 boda.

Evo svih rezultata i golova – Liga 2!

Beri – Njuport Kaunti 1:1 (Mejnard 24’ – Mat 56’)

Krouli Taun – Eksiter Siti 1:1 (Moraiš 61’ – Holms 79’)

Forest Grin – Tranmere Rovers 3:1 (Braun 11’, Šepard 39’, Kempbel 90+8’ – Mulin 85’)

Grimzbi Taun – Kolčester Junajted 1:0 (Tomas 66’)

Linkoln Siti – Karlajl Junajted 2:2 (O’Konor 13’, Andrade 44’ – Nadesan 6’, 27’)

Meklsfild Taun – Nortempton Taun 0:5 (Kruks 23’, 33’, 43’, Pauvel 34’, Pjer 90+3’)

MK Dons – Nots Kaunti 2:1 (Aneke pen.60’, Hili 69’ – Alesandra 23’)

Morkamb – Mensfild 0:1 (Bišop 36’)

Oldam Atletik – Čeltnam Taun 2:0 (Benteke 75’, Lang 90+3’)

Stivenidž – Port Vejl 0:0

Svindon Taun – Kembridž Junajted 0:2 (Lambe 11’, Braun 12’)

Jeovil Taun – Kru Aleksandra 1:1 (Fišer 25’ – Bauveri 14’)