Liga 2 – pregled 14.kola

Napadači nisu bili raspoloženi u ovom kolu pa smo videli samo 20 golova, što je 1,66 po meču. Tri utakmice su završile bez golova,a u četiri utakmice ekipe su odnele minimalne pobede.

Beri je prekinuo pobednički niz Nots Kauntija i to ubedljivom pobedom, a pobedom su skočili na poziciju koja vodi u plej of.

Ubedljiva pobeda i Kroulija nad Njuportom koji je izgubio treću poziciju koju je preuzeo MK Dons.

Forest Grin je ušao u malu mini krizu, te su sad 3 utakmice bez pobede, a u ovom kolu su u 75. minuti izvukli bod protiv Čeltnama.

Linkoln nije uspeo da osvoji ‘sigurna’ tri boda protiv pretposlednjeg Kembridža. Iako su gosti igrali od 20. minute s igračem više do punog plena nisu ipak uspeli doći.

Po minimalnu pobedu nad svojim protivnicima ostvarili su Kolčester, Port Vejl i Kru.

Evo svih rezultata i golova – Liga 2.

Beri – Nots Kaunti 4:0 (Mejnard 11’, Telford 18’, O’Šea pen. 65’, Adams 88’)

Krouli Taun – Njuport Kaunti 4:1 (Megvajer 1’, Moraiš pen. 64’,  Palmer 72’, Džordž 79’ – Mat 59’)

Forest Grin – Čeltnam Taun 1:1 (Mils 75’ – Barnet 26’)

Grimzbi Taun – Eksiter Siti 0:0

Linkoln Siti – Kembridž Junajted 1:1 (Rajd 6’ – Braun 11’)

Meklsfild Taun – Karlajl Junajted 2:1 (Rouz pen. 79’, Vinsenti 83’ – Nadesan 50’)

MK Donsi – Nortempton Taun 1:0 (Agard 44’)

Morkamb – Kolčester Junajted 0:1 (Senior 45’)

Oldam Atletik – Port Vejl 0:1 (Poup pen. 37’)

Stivenidž – Kru Aleksandra 0:1 (Bouveri 61’)

Svindon Taun – Mensfild 0:0

Jeovil Taun – Tranmere Rovers 0:0